Megosztás
 

 Constance von Walden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Constance von Walden






Constance von Walden


örökös

♔ Ország : Liechtenstein
♔ Törvények száma : 10
♔ Age : 32
♔ Szobaszám : 306



 


Constance von Walden Empty
TémanyitásTárgy: Constance von Walden   Constance von Walden Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 3:59 pm


von Walden, Constance
« My skin has turned to porcelain, to ivory, to steel »

♔ Teljes név : Constance Marie-Anne von Walden
♔ Kor : 23
♔ Születési hely, idő : Liechtenstein, Vaduz; 1991. augusztus 15.
♔ Nemzetiség : német
♔ Rang : hercegnő
♔ Évfolyam : végzős
♔ Szülők : apa: Hans-Adam von Walden; Igazi apa-lánya kapcsolat a miénk, bármit elmondhatok neki, nem az a fajta, aki gyorsan kiakad a dolgokon, ez is azt bizonyítja, hogy mennyire rá ütöttem. Először neki mondtam el a terveimet a jövőmre és próbál támogatni, de tudom, hogy ő sem szívesen enged el engem anya: Marie von Walden; Vele már kicsit kuszább a kapcsolatom, olyanok vagyunk, mint a tűz és a föld. A föld kioltja a tűzet, míg a tűz elpusztítja a földet. Ez esetben én lennék a föld. Mindig próbál kordában tartani és újabbnál újabb tervekkel jön elő, hogy mit kéne csinálnom. Még nem mondtam el neki, hogy mit is szeretnék igazából.
♔ Társ : Emelie von Wilczek
♔ Csoport : örökösök


Rule the world ♔Utazni, világot látni. Ez az egyetlen és legfőbb célja. Nem szeretne olyan unalmas munkát végezni, mint a többi örökös, a négy fal közé beszorulni és egész nap a gép előtt ülni. Az apja minden erejével támogatja, még akkor is, ha nem igen szeretné elengedni lányát, de a többiek nem tudnak semmit. Lassan készül ezt elmondani a bátyjának és Emy-nek is, és reménykedik benne, hogy jól fogják fogadni döntését.
mapleburgh academy
« Cause she's just like the weather, can't hold her together »
― Florence + The Machine

jellem ♔ Legrosszabb tulajdonsága a lustaság, imád órák hosszat az ágyban lenni és nem csinálni semmit, vagy egyszerűen csak relaxálni, könyvet olvasni. Szereti a könyveket, leginkább az úti könyveket és már be is szerzett magának egy sajátot, amiben kitöltögetheti, hogy merre járt és mit csinált. Nagyon nyugodt természete van egy rossz hír hallatán nem kezd el sírni, vagy hisztériázni, próbálja mindig a legszebb oldalát mutatni mindenki felé. Intelligens, ám néha kissé nyers, sokszor oktat ki másokat, de sosem azért, mert jobbnak hiszi magát. Hatalmas a morális erkölcse, könnyen meg tudja állapítani, mi a rossz és mi nem az, de ettől függetlenül a rosszat is ugyanolyan élvezettel csinálná, ha épp olyan kedve. Ha nem hallod beszélni, akkor komoly baj lehet, mert a száját ugyanúgy szereti jártatni, ahogy a lábát. Már pedig az utazgatásért él. A társaság nem mindig az ő asztala, nem bírja az alkoholt, de még akkor sem inna, ha bírná.

snowflake/nagykorú

négy év körül

Sophie Turner

Vissza az elejére Go down






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


Constance von Walden Empty
TémanyitásTárgy: Re: Constance von Walden   Constance von Walden Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 6:58 pm


Elfogadva!
isten hozott!
A lustácska, aki utazgatni szeretne az uralkodás helyett - még szerencse, hogy van egy bátyád. Azonban, akkor is, a nemes családoknak kötelezettségei vannak. Remélem, hogy Constance családja ebben támogatni fogja, és még az édesanyja is parázzsá csitul lobogó tűz helyett...
Érdekes előtörténet volt E/3-ban, amit nagyon idáig nem láttam az oldalon, de ez pozitívum! Nyomás foglalózni és játszani!
Ui.: Sophie Turner *-* Sansa!
Vissza az elejére Go down
 

Constance von Walden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: örökösök-