Megosztás
 

 Mirabelle Rachel Tonks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Mira Tonks






Mira Tonks



♔ Ország : Izrael
♔ Törvények száma : 8
♔ Age : 30



 


Mirabelle Rachel Tonks Empty
TémanyitásTárgy: Mirabelle Rachel Tonks   Mirabelle Rachel Tonks Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 5:13 pm


Mira Tonks
«You can't start a fire without a spark»

♔ Teljes név : Mirabelle Rachel Tonks
♔ Kor : 21
♔ Születési hely, idő : 1993. 06. 13. Izrael, Jeruzsálem
♔ Nemzetiség : izraeli-amerikai
♔ Rang : Ló kiképző
♔ Évfolyam : -
♔ Szülők : Esther Chaim-Tonks és Peter J. Tonks
♔ Társ : -
♔ Csoport : dolgozók


Rule the world ♔ Apám a nagykövetségen dolgozott, míg anyám katona volt. Ennek köszönhető, és annak, hogy házasságuk és születésem után a világ legkülönbözőbb pontjain nevelkedtem, hogy elég árnyalttá vált a világlátásom. Apám szülei Texasban gazdálkodtak, rengeteg időt töltöttem náluk, amikor Apának veszélyesebb országokban volt kiküldetése, és Anya is mindig vele tartott. Így alakult ki bennem a vágy, hogy állatokkal foglalkozzak, mert Nagyapa megtanított a természet szeretetére, hogy hogyan kell az állatokkal bánni, és mindig is tehetségesnek tartott. Apa persze diplomatát akart belőlem nevelni, a legkülönbözőbb magántanárokat fogadta fel, de engem sokkal jobban érdekelt a sport, a kiképzés, az a fajta tudomány, amit Nagyapa tapasztalata jelentett számomra. A béke érdekében persze erőmhőz mérten igyekeztem elérni mindent, amit Apa kitűzött elém célként, csak hogy szabadidőmben a hobbimnak élhessek. Anya szüleivel csak nagyon sokára találkoztam először, kitagadták, amikor hozzáment apámhoz, de amikor a szüleim meghaltak egy robbantásban Afrikában, felkerestek Texasban és biztosították róla a nagyszüleimet, hogy támogatni fognak mindenben engem is, és őket is, amennyire csak tehetik. Viszonylag sok pénzt örököltem, és rájöttem, miért erősködött apám, hogy tanuljak. Nagyapa is megöregedett már addigra, így segítettem neki a farmon, pénzügyi ismeretekre tettem szert, és elkezdtem versenyezni is. Korosztályos bajnok lettem három egymást követő évben, de aztán vége lett a gondtalan álmodozásoknak. A nagymamám megbetegedett, és anyám szüleihez költöztek Izraelbe, a Vörös-tenger partjára, Eilatra. Eladtam a texasi farmot, az állatokat, és munkát kerestem. Semmilyen papírom nem volt róla, hogy kicsit is értenék a lovakhoz, így lovásznak szegődtem egy elit istállóba, ahol aztán felfigyelt rám egy telivér tulajdonos, akinek a lánya ide járt, a Mapleburgh Akadémiára, és beprotezsált lóápolónak és kiképzőnek. Alig egy éve vagyok itt, a lány már nem jár ide, a lovát is elvitte, aki miatt ide kellett jönnöm, de a vezetőség meg van elégedve a munkámmal, és szeretek itt dolgozni. Magamnak való vagyok, nem keresem a bajt, a lovak soha nem törték még össze a szívem, minden szeretetemmel feléjük fordulok. Végtelen türelemmel foglalkozom velük, és ha valakinek van rá igénye a diákok közül, edzést is tartok. Azt csinálom, amit szeretek, és még jól is fizetnek, hát nincs okom panaszra.
mapleburgh academy
« The scariest part is letting go »
― Christina Perri

jellem ♔ Nehezen alakítok ki kapcsolatot másokkal, mert sosem voltam annyit egy helyben, hogy életre szóló barátságokat alakítsak ki. A versenysport csak arra tanított meg, hogy ha megbízol az ellenfeledben, kegyetlenül pofára esel, de ha elhiheted velük, hogy megbízol bennük, nem érhet baj. Csendes, megfigyelő alkat vagyok, az a típus, aki megbújik a félhomályban és figyel. Elsőre hidegnek, távolságtartónak tűnhetek, de ez csak abból ered, hogy nem tudom, hogy kell barátkozni, és gyanakvó vagyok, de ha valaki közel kerül hozzám, ha valaki elnyeri a bizalmamat, annak életre szóló barátja tudnék lenni. Legalábbis azt hiszem, még nem találkoztam ilyen emberrel.

Szeretek titkolózni

1 év

Jessica Springsteen

Vissza az elejére Go down






Coma Vaught






Coma Vaught


dolgozó

♔ Törvények száma : 36
♔ Age : 42



 


Mirabelle Rachel Tonks Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mirabelle Rachel Tonks   Mirabelle Rachel Tonks Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 6:33 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Ilyen fiatalon ennyi élettapasztalatot, hu-hú, kisasszony, mit ne mondjak, ön sok szempontból tájékozottabb, mint az itt tanuló diákok fele, mégis lovakat képez?
Persze ki vagyok én, hogy emiatt ítélkezzek? Na jó, ne várj tőlem most sokat, igazság szerint betegen fekszem az ágyamban, lázasan hunyorogva nézem a laptopot és próbálok valami kedveset írni elfogadó szövegnek, hogy valamennyire meghatódj a bírálást olvasva, de ez nemigen jön össze, mert nem vagyok kedves ember, természetemnél fogva, de maga mégis annyira bájosra sikeredett, hogy nagy örömömre szolgál elfogadása.
Jó szórakozást közöttünk, kéretik az avatart lefoglalni.
Vissza az elejére Go down
 

Mirabelle Rachel Tonks

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: dolgozók-