Megosztás
 

 Iseult Petit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Iseult Petit






Iseult Petit



♔ Ország : Francia
♔ Törvények száma : 2
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : Akad



 


Iseult Petit Empty
TémanyitásTárgy: Iseult Petit   Iseult Petit Icon_minitimeHétf. Feb. 09, 2015 8:36 pm


Petit, Iseult.
« Nincs nagyobb dráma a világon, mint a férfi-nő drámája. »

♔ Teljes név : Iseult Petit.
♔ Kor : 30.
♔ Születési hely, idő : Touluse, 1984. április 18.
♔ Nemzetiség : Francia.
♔ Rang : Dráma tanár.
♔ Évfolyam : Nincs.
♔ Szülők : Luther, és Teresa Petit.
♔ Társ : Férfiak.
♔ Csoport : Tanár.


Rule the world ♔ A dráma az életem, és az is marad, örökre. Mindent szeretek ezzel kapcsolatban. Szeretem a gyakorlatba helyezni, elkápráztatni vele az embereket, leginkább természetesen a férfiakat, és megtanítani az elkövetkezendő generációnak ezzel kapcsolatban mindent, amit csak a tárgy kerettanterve enged. Néha mégis túlságosan is szabad kezet kapok a tanításban, ezért a tanítványaim nemcsak azt tanulják meg, amit a világ elvár tőlük, hanem megtalálják azokat a kiskapukat is, amik a kötelesség mellé az élvezet lehetőségét is magukban rejtik. És ki más is lehetne ebben tanáruk, mint én, a még hamvas, akaratos, szeszélyes, és temperamentumos tanárnő, aki legszívesebben minden férfi szívét megdobogtatná?
mapleburgh academy
« Arra vágyódsz, hogy jöjjek, és én arra, hogy gyere felém. »
― Müller Péter

jellem ♔ Már gyermekként elkényeztettek. Egyke lánygyermekként megkaptam mindent, amit csak kiejtettem az ajkaimon, a kisujjamat sem kellett megmozdítanom, hogy valamit is elérjek az életben. Akaratos, makacs, és kellően temperamentumos nővé értem ezáltal, aki szeret játszani, mint macska az egérrel, és, akinek már akkor is a dráma állt az élete középpontjában. Nem állítom, hogy változtam, hiszen még ma is engedek a könnyed csábításnak, ha arról van szó, hogy valamire nem akarok energiát pazarolni, viszont jobban szeretem, ha saját magam által érem el a vágyaimat, még akkor is, ha nem csak tisztességes eszközökkel segítek magamon.

Di, 21 éves.

Már vagy 7 év.

Rosie Huntington Whiteley

Vissza az elejére Go down






N. Joyce O'Leary






N. Joyce O'Leary


dolgozó

♔ Ország : Kanada
♔ Törvények száma : 23
♔ Age : 39



 


Iseult Petit Empty
TémanyitásTárgy: Re: Iseult Petit   Iseult Petit Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2015 8:27 pm


Ne haragudj!
de ez így nem engedhetem!
Igazából… Nincs mázlid, hogy nekem írtál a karival kapcsolatban, ugyanis velem kifogtad az egyik legkukacosabb admint. Remélem nem fogsz megbántódni semmin, mert nem az a szándékom, csak igyekszem fent tartani a látszatát, hogy ez nem egy tucat iskola, így a karaktereknek passzolniuk kell a képbe.
Először is, ami ugyan nem egy akkora gond, vagyis szerintem könnyen javítható, hogy dráma óra nincs az iskolában. Nem művészeti iskola vagyunk, a tehetség részét letudjuk a tánccal és énekkel, illetve lovaglással, a drámával már nagyon sok lenne az ilyen tárgy. A tánc és ének közül tudsz választani, ha nagyon ezen a vonalon szeretnél maradni, de kérlek ezt a javítsd.
A másik dolog, ami miatt nem engedhetlek még játszani, az maga a karaktered személyisége. Tudom, hogy a keresett leírása az ilyen, de az itt tanító tanároknak ennél egy kicsit… hogy is mondjam, erkölcsösebbnek kell lenniük. Lehet ám csábítónak lenni úgy is, hogy nem élsz vissza mindennel, és nem tűnsz könnyű nőcskének.
Szeretném, nagyon, mert a koncepció jó, ha átgondolnád kicsit mélyebben a karit, és az alapján építenéd fel, hogy ne egy könnyű kis éjjeli pillangónak tűnjön, vagy ha mindenképpen meg szeretné tartani ezt a szerepet, akkor javaslom, hogy inkább dolgozó légy, hiszen ők nem érintkeznek közvetlenül a diákokkal, és nem hiszem, hogy bármelyik magas befolyású ember szeretné, ha olyan oktatásban részesülne csemetéje, ami nem illő.
Előre is köszönöm a megértésedet, és várom a pm-edet.

Vissza az elejére Go down
 

Iseult Petit

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Készülő előtörténetek-