Megosztás
 

 Alessandro Savoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Alessandro Savoy






Alessandro Savoy



♔ Ország : Olaszország
♔ Törvények száma : 2



 


Alessandro Savoy Empty
TémanyitásTárgy: Alessandro Savoy   Alessandro Savoy Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2015 10:37 pm


savoy, alessandro
« Punctuality is the politeness of kings. »

♔ Teljes név : Alessandro Savoy
♔ Kor : 38
♔ Születési hely, idő : Olaszország, Róma, 1976.04.10.
♔ Nemzetiség : Olasz
♔ Rang : Tanár
♔ Évfolyam :
♔ Szülők : Katherina & Lorenzo Savoy
♔ Társ :
♔ Csoport : Tanár

Rule the world ♔ Két fiútestvéremet kitagadta édesapám csak azért, hogy én legyek a következő az öröklési sorban. Kimondhatatlanul nagy teher nehezedik rám tekintve, hogy olyan elvárásoknak kell megfelelnem, amik már 34 éve épülnek. Koronázásom évembe érve komoly aggodalommal tekintek  jövőmre, de eszembe sincs meghátrálni a rám váró feladatok elöl.
A családra vonatkozó terveim sosem voltak. Idén kerül az iskolába a lengyel hercegnő, akit apám már 4 éve eljegyzett a nevemben anélkül, hogy valaha is láttam, vagy akár beszélhettem volna vele. Azt hiszem érdekes bemutatkozás előtt állok, de nem áll szándékomban megnyomorítani egy lány életét, hiszen gondolom így is nagy lelki teher lehetett neki, hogy nem dönthet a sorsáról.
mapleburgh academy
« It's you, it's you, it's all for you
Everything I do
I tell you all the time
Heaven is a place on earth with you »
― Lana Del Rey

jellem ♔ Heves vagyok és sokszor emiatt meggondolatlan. Nagyon sok munkám van abban, hogy ezeken a jellemhibákon változtassak egyenlőre inkább kevesebb, mint több sikerrel. Mindigis maximalista voltam magammal szemben, hiszen szüleim elvárásaihoz és bátyáim megvető tekintetéhez minden értelemben fel kellett nőnöm. Számomra a család a legfontosabb, így mennyasszonyomnak a legjobbat igyekszem majd megadni. Anyám legelső leckéje a házasságról az volt, hogy a titok egy boldog feleség. Úgyhogy nincs más dolgom, mint boldoggá tenni őt és a királyi rezidenciák gyereknevetéstől és nem ajtócsapkodástól lesznek hangosak.

Én/19

több év

Daniel Gillies

Vissza az elejére Go down
 

Alessandro Savoy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Karakteralkotás :: Készülő előtörténetek-