Megosztás
 

 Rendelni szeretnél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Admin






Admin



♔ Törvények száma : 38
♔ Age : 64
♔ Szobaszám : ittott



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 10:24 pm


Segítség!
adjatok arcot!
Nem tudsz vágni magadnak avatarképet, vagy sehogy sem akar összejönni az aláírás, és nem tetszik, amit te csinálsz? Kérj itt, és valaki biztos meglep egy-két szépséggel!
Vissza az elejére Go down






Louise Demarchelier






Louise Demarchelier


társ

♔ Ország : Franciaország
♔ Törvények száma : 10
♔ Age : 29
♔ Szobaszám : 301



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 8:54 pm

Próba-cseresznye alapon megnyitom a sort: ha akadna olyan bátor jelentkező, aki készít nekem egy egyszerű, de nagyszerű reag-kódot (vmi kép-beszúrós, kis keret, és/vagy kis háttér, semmi feltűnő és analfabétáknak, mint nekem használhatatlan :"D), akkor ne habozzon billentyűzetet ragadni, és ha igény van rá, valamivel IC meghálálom vagy a jövőben békén hagylak :3
Vissza az elejére Go down






Oswald A. Daubney






Oswald A. Daubney


dolgozó

♔ Ország : Egyesült Királyság
♔ Törvények száma : 7
♔ Age : 42



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2015 8:05 pm

A kódérzékem a nullához rendkívül közel stagnál, nézzétek el - elvégre a lovakhoz értek... Szóval én is megragadom az alkalmat az kuncsorgásra igénylésre, ha valaki egész véletlenül nagy alkotási vággyal rendelkezik és szívesen megdobna egy reagkóddal egy grátisz aláírás már elkényeztetésnek minősülne.
A sötétebb, a pasztell, a krémesebb (a szürkét bizonyos okokból kifolyólag leírni is félek) színek a preferáltabbak és a minimalista kialakítás, beszerkeszthető kép résszel. Az elkészítőnek lógok eggyel, amit behajthat IC is. :]
Vissza az elejére Go down






Layla T. Rossi






Layla T. Rossi


örökös

♔ Törvények száma : 9



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 7:39 am

Hálás lennék ha valaki készítene nekem egy reag kódot. Smile Valami világosra gondoltam. Ahogyan azt is ha avit vágna nekem, s aláírást készíteni. Smile *-*


A hozzászólást Layla T. Rossi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Feb. 05, 2015 10:18 am-kor.
Vissza az elejére Go down






Lena Dragomir






Lena Dragomir


örökös

♔ Ország : Oroszország
♔ Törvények száma : 5
♔ Age : 29
♔ Szobaszám : 201



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 9:30 am

Beállok a sorba én is... Bár csodákat nem várok, de egy aláírásért nagyon hálás lennék ő.ő Lényegében mindegy, milyen, lehet kódolt vagy grafikus, csak pretty please, ne bonyolítsátok túl, elég minimalista mind a júzer, mind a karakter :')
Aki megszánna valamivel, azt örök hálám üldözné, és ígérem, nem maradok hálátlan <3
Vissza az elejére Go down






Rebecca Wright






Rebecca Wright


professzor

♔ Ország : Ireland.
♔ Törvények száma : 5
♔ Age : 50



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 3:02 pm

Ha valaki nagyon ráér, és lesz olyan überkedves, aranyos, édes, hogy megdobjon egy letisztult, egyszerű aláírással - lehet grafikus vagy kódolt is -, nagyon-nagyon hálás lennék - IC, OOC, mindenhogy!*-* Előre is köszönöm!*-*
Thank you, Mate!♥


A hozzászólást Rebecca Wright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Feb. 07, 2015 10:39 pm-kor.
Vissza az elejére Go down






Fushimi Mashiro






Fushimi Mashiro


örökös

♔ Ország : Japán
♔ Törvények száma : 8
♔ Age : 30
♔ Szobaszám : 101



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2015 3:18 pm

Jövök én is szépen nézni! Very Happy Egy-egy aláírást szeretnék mind Mashironak, mint Maynardnak! A megalkotóját a hálám kergetni fogja!
Vissza az elejére Go down






Bonnie Artmenson






Bonnie Artmenson


dolgozó

♔ Törvények száma : 5
♔ Age : 29



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2015 10:17 pm

Tsókolom *-* Igazából én is aláírásért kuncsorognék *-* Ha akadna valaki ráérős, aki össze tudna nekem dobni egyet, lényegében teljesen mindegy, milyet, annak nagyon hálás lennék *-* <3
Vissza az elejére Go down






Schuyler Rouvroy






Schuyler Rouvroy


dolgozó

♔ Törvények száma : 5



 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitimeVas. Feb. 08, 2015 4:46 pm

Mivel én sík hülye vagyok az ilyesmihez, szeretnék kérni valakitől egy reagkódot, persze csak ha nem túl nagy kérés Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down






Ajánlott tartalom












 


Rendelni szeretnél Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rendelni szeretnél   Rendelni szeretnél Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Rendelni szeretnél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Kikapcsolódás :: Alkotósarok-