Megosztás
 

 Coma Vaught

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Coma Vaught






Coma Vaught


dolgozó

♔ Törvények száma : 36
♔ Age : 42



 


Coma Vaught Empty
TémanyitásTárgy: Coma Vaught   Coma Vaught Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 2:19 pm


vaught, coma
« And in this infinite space, dear »

♔ Teljes név : Coma Ulysses Vaught
♔ Kor : 34
♔ Születési hely, idő : Essex, New York állam, USA, 1981. 12. 04.
♔ Nemzetiség : Amerikai
♔ Rang : Könyvtáros
♔ Szülők : Roscoe Vaught, Liliam Tina Prisley-Vaught
♔ Csoport : Dolgozók


RULE THE WORLD ♔ Jó lenne egy nap megtanulni felütés szerűen belekezdeni egy témába. Nem vagyok jó a szocializációban, nem tudok semmi jót mondani családról, szerelemről, álmokról. Ezek ugyanolyan semmitmondó fogalmak számomra, mint neked, vagy nekem, vagy bárki másnak a csillagcsavarkulcs, az esernyő, vagy a buszmegálló. Hangalakok. Jelentéstartalommal. Különösebb érzelmet nem váltanak ki belőlem. Nem tudok csevegni, az emberek, csak mint két lábon járó szociológiai tanulmányok érdekelnek. Beszélhetek neked vallásról, térről, időről, szexről, történelemről az angolon kívül még további öt nyelven, de ha minden a terveim szerint halad, a lehető leggyorsabban menekülőre fogod. A napom felét az iskola könyvtárában töltöm, a másik fele épp csak egy leheletnyivel kevésbé unalmas ehhez képest. Nem vagyok bibliofil pszichopata, aki hét baltát állít a hátadba, csak mert később/pár lap hiánnyal hozol vissza egy könyvet. Bőven elég nekem, ha egy teljesen üres könyvtárban elmélyülhetek a gondolataimban, nem szoktam éjjel-nappal olvasni, de nézd, ha valamiben segítség kell, nálam biztos megtalálod azt az egy, helyes választ. Az megint más kérdés, hogy a Google-lel jobban szórakoznál.
mapleburgh academy
« I can hardly feel time »
― villagers

jellem ♔
Hangulat ember. Ösztönlény. Zseni. Egy csipetnyi anarchiával. Cinikus. Gátlástalan. Néha már majdnem emberséges. Aztán kinevet. Fellengzős. Szépen énekel. Abszolút csodabogár. Nincs fenn Facebook-on. Nem néz TV-t. Üres tekintettel mered rád, ha kimondod azt a két szót, hogy Lady Gaga. Elítéli társadalmának minden egyes tagját. Az indokolatlan pénzhajhászást. A képmutatókat. A karrieristákat. A hedonistákat. A nőket. A férfiakat. A vallást és az ateizmust. Meg gyakorlatilag mindent, ami szerinte távol áll az ésszerűségtől és az őszinteségtől, jól lehet ő maga nem ápol túl szoros kapcsolatot a logikus gondolatokkal - legalábbis más logika szerint halad, mint te, innen aztán könnyű elnézni a dolgot -, hovatovább, éppenséggel mosollyal az arcán hazudik neked a legalapvetőbb dolgokról.

Nem áll szóba csak úgy akárkivel. Nem szeret bele csak úgy akárkibe. De ha meghívod egy sörre, mert régi ismerős, mert szeretnél vele valamit, persze nyitott lesz rá, kedvesen elfogadja, egy egész jó estében lesz részed vele. Mosollyal az arcán végigszenved, holott mélyen, legbelül, lehet, hogy borzasztóan idegesíted őt, vagy éppen halálra unt már tízezerszer. De ezt nem biztos, hogy valaha a képedbe vágja, mert hát... tényleg nem egy őszinte valaki.

action cat/20

nincs

tom hiddleston



A hozzászólást Coma Vaught összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Feb. 03, 2015 7:45 pm-kor.
Vissza az elejére Go down






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


Coma Vaught Empty
TémanyitásTárgy: Re: Coma Vaught   Coma Vaught Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 6:24 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Csipeszt kell tennem a nyelvemre, hogy ne magasztaljalak az egekig... Komolyan, a karaktered érdekes, és hiába van benne némi mizantróp hajlam - legalábbis nekem kicsit ez jött le belőle - rendkívül érdekes, szinte vonzza magához az embereket. Annyira eltudtam képzelni a könyvtárban ülve, és olvasva, valamint üres tekintettel reagálva a Lady Gaga szóra. Különleges név, különleges karakter cheers
Ui.: nyomás foglalózni Loki! Remélem nem haragszol, egyszer muszáj volt élnem ezzel...
Vissza az elejére Go down
 

Coma Vaught

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Maggie & Coma

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: dolgozók-