Megosztás
 

 Seth Andrew Blackbourne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Seth Blackbourne






Seth Blackbourne


örökös

♔ Ország : Anglia
♔ Törvények száma : 7
♔ Age : 27
♔ Szobaszám : 342



 


Seth Andrew Blackbourne Empty
TémanyitásTárgy: Seth Andrew Blackbourne   Seth Andrew Blackbourne Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 7:51 pm


 Blackbourne Seth
« "A hatalom  szörnyen pusztító dolog. Ahhoz, hogy jól tudj vele bánni, ugyanannyira kell gyűlölnöd, mint amennyire szereted." »

♔ Teljes név : Seth Andrew Blackbourne
♔ Kor : 18
♔ Születési hely, idő : Anglia, London 1997. 02. 08
♔ Nemzetiség :  Angol
♔ Rang : Herceg
♔ Évfolyam : Első éves
♔ Szülők : Anyám: Darlene Blackbourne & Apám: Charles Blackbourne
♔ Testvérek :  Aden Louis Blackbourne (31 éves)

♔ Társ :
♔ Csoport :  Örökös


Uralkodási cél ♔ A célom? Azok után, hogy testvérem lemondott a jogról, hogy uralkodjon, a kezembe adta a vezetést, ezért érzem úgy, hogy mindent meg tehetek. Nézd el, fiatal vagyok még… Nem érek rá kicsinyességeken gondolkodni. Nekem ennél több kell és még több. Féktelen hatalomvágy? Mondhatni. Ha kell, megölöm az útonállóimat, de a korona az enyém lesz és marad is…vénségemig…Amíg levegőt tudok venni. Egyszer talán…világuralomra is török majd. Csak idő kérdése tudod…
mapleburgh academy
« Phenomenon »
―  Thousand Foot Krutch

Jellem ♔
Jellem: Ki vagyok? Mit felelhetnék erre? A nevemet? Kit vagy Mit mondjak Neked? Mégis hogyan felelhetnék Neked itt, ahol mindez semmit se számít? Itt, ahol a semmi és a minden összeér, ahol nem számít a név, a rang, amit életedben elértél… érzések kavalkádja vagyok, emlékekből, történetekből összegyúrt semmi, amiben a minden apró szikrája tükröződik.
Indulat vagyok, harag, féltés, óvás, gondoskodás, büszkeség, megvetés… A tetteim következménye, a jellememből fakadó hibák, a rólam, mások vagy épp általam szőtt mesék kusza halmaza. Nem tudom. De egyet tudok. A nevem… Seth Blackbourne És örökre az is maradok. Az a dolgom, hogy ilyen legyek. Azt kérdezed, milyen vagyok? Hogy ki volnék ÉN? Azt hiszem ez egy olyan kérdés, amire még magam sem tudom a választ. Egy összetett személyiség vagyok, éppen azt az énem engedem felszínre, amiről úgy érzem, szükségem van rá.
-Szeretem a kihívásokat, nem riadok meg semmilyen akadálytól. Arrogancia, mérhetetlen lobbanékonyság…
-Értek a hazugságokhoz. Minden különösebb gond nélkül hazudok bárki szemébe, ha szükséges, de tudok őszinte is lenni. Ha valaki a kemény igazságot szeretné hallani valamiről és az nem ütközik az elveimnek, akkor olyan részletességgel kitálalok, hogy azonnal megbánja az illető, aki kikérte a véleményem.
-Kicsit sajátosan értelmezem azokat a megkötéseket, amiket be kell(ene) tartani. Nem vagyok egy kezes bárány, inkább öntörvényű fenegyerek, akit hajt a vére.  Gyakran igaz rám, hogy ami a szívemen, az a számon. Nem félek mások képébe mondani a véleményemet, bár ez nem azt jelenti, hogy bizonyos dolgokat nem tartok meg magamnak. Vakmerő vagyok, de nem hülye.  Öröklött temperamentum??
-Azonban, ha a bátyámról egy rossz szót is szólsz, megismerhetsz közelebbről.  Akkor jobban teszed, ha meghunyászkodsz előttem, míg nem durvul el a helyzet. Őt csak én ócsárolhatom, még úgy is, hogy szeretem, de teljesen a szöges ellentétét mutatom felé. Ő mindig kiállt mellettem, támogatott, én viszont? Hm…Rossz kistestvér lennék? Tévedni emberi dolog, de ezt beismerni, és azt mondani, hogy akkor ezen változtatok, az nehezebb.
-De ha kell, egész jó fej is tudok lenni, szinte rám se ismernél az előbb leírtakról. Azt akarod tudni, milyen vagyok? Hamar rá fogsz jönni, ha kicsit is megismersz, mert nem igazán szoktam megjátszani magamat. Igazából nem tudom, milyen vagyok. Mindenkinek meghagyom, hogy alkosson rólam véleményt a saját tapasztalatai alapján. Nem tudok más szemével nézni magamra. Nézz rám! Mit látsz?

Kinézet: Tipikusan olyan apróság ez, melyeket csak a gyengék vesznek figyelembe, mert azt hiszik, bármit is elérnek ezzel az életcéljaik közül. Arcomat rövid fekete haj szegélyezi. A mai divat szerint van nyírva, nem túl hosszú, de nem is kopasz. Nem tartozok azok férfiak közé, kik órák hosszát képesek eltölteni a fürdőszobában. Egyszerűen a tükörbe nézek, ujjaimat hajamba szántom, és máris kész a frizura. Kócos, de mégis ellenállhatatlan. Ne merd tagadni, hogy nem jön be.. Lépjünk tovább kék fényárban úszó íriszeimre. Tekintetem komoly, néha egészen világoskék szempár mered szemeidbe, oly módon, hogy ha tekintettel lehetne vetkőztetni, képes lennék rá. Kiállásom kimért, magabiztos, s előkelő. Tartásom egyenes, határozott.  
Magasság: 177 cm
Súly: 90 kg
De... mint már korábban említettem, mindezek olyan tények csupán, melyek mit sem számítanak. Számomra legalábbis vajmi keveset.

Chris/23

6

Wade Poezyn

Vissza az elejére Go down






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


Seth Andrew Blackbourne Empty
TémanyitásTárgy: Re: Seth Andrew Blackbourne   Seth Andrew Blackbourne Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 8:11 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Öcsikém, te aztán hoztad a formádat! Büszke vagyok rád * buksisimi *
A kedvenc részem a jellem leírása volt, élvezettel olvastam a sorokat. Annyira szépen illesztetted össze benne a szavakat... Komolyan, minden elismerésem! Ráadásul Seth egy megérthető karakter, fiatal, és kezébe kapta a hatalmat... Ki ne szállna el? Ráadásul hazudni is jól tud? Lehet, hogy a politikával többre menne Very Happy Na jó, nem!
Nyomás foglalózni!
Vissza az elejére Go down
 

Seth Andrew Blackbourne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Seth Blackbourne műhelye
»  Blackbourne testvérek
» aden blackbourne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: örökösök-