Megosztás
 

 Chen Ming Yong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Chen Ming Yong






Chen Ming Yong


társ

♔ Ország : Kína
♔ Törvények száma : 3
♔ Age : 34



 


Chen Ming Yong Empty
TémanyitásTárgy: Chen Ming Yong   Chen Ming Yong Icon_minitimeCsüt. Feb. 05, 2015 9:08 pm


Chen Ming Yong
« Jobban őrizkedj a barát irigységétől, mint az ellenség ármányaitól.»

♔ Teljes név : Chen Ming Yong
♔ Kor : 24
♔ Születési hely, idő : Peking, 1990. 04. 25.
♔ Nemzetiség : Kína
♔ Rang : Tanácsadó
♔ Szülők : Chen Mei  és Chen Ling
♔ Társ : Yuan Wang Wei
♔ Csoport : társ


Rule the world ♔Megpróbálok értelmes császárt faragni Wang-ból. Na persze nem egyedül, de senki sem ismeri úgy ezt a beképzelt, önelégült férfiút mint én. Mivel tisztában vagyok minden gyarlóságával és előnyével (mert akad neki, ha néha idegesítő is bevallani) én tudom a legjobban mit kell még rajta csiszolni hogy elérhesse a célját, a céljainkat. Mióta az eszemet tudom el kell viselnem minden óhaját ami parancs igazából, nincs életem, mert a mostaninak nincs más célja, csupán annyi: mindent a jövő császáráért... Én vagyok a szolgája, a dublőre, a tanácsosa, a... barátja? Fogjuk rá. Ő nem tekint barátjának, rangon aluli lenne, de ha gond van csak nekem tudja nyíltan elmondani, tegyük hozzá. Minden esetre ha már szabadulni nem tudok börtönömből, akkor felnövök a feladathoz és kiveszem a részem a császári sorsból. A felelősség az övé lesz, minden nekem kedvező haszon amit a fülébe suttogok türelemmel pedig az enyém. Persze előbb császárrá kell tenni, de mire valók a barátok ugyebár?
mapleburgh academy
« Guileless son, each day you grow older
Each moment I'm watching my vengeance unfold »
― Heather Dale

jellem ♔Chen világ életében arra törekedett tökéletes mása és barátja, szolgálója legyen az ifjú Wangnak, ahogy azt megkövetelték tőle. Kifelé udvarias, szolid, előzékeny, megfontolt, hogy ne hozzon szégyent urára, de belül nem teljesen ilyen. Az elfojtott gyűlölet, a rossz akarás, az irányítás utáni vágy belül romlottabbá teszi, de ezt az oldalát természetesen nem mutogatja. Nagyon türelmes, úgy keveri a lapokat, hogy senki se sejtse az ő keze van az ármányban, de mégis neki kedvezzen császára botlása vagy épp sikere. Ez igen nehéz feladat, be kell látni, sokszor nem is járt sikerrel de ez nem csüggeszti, mert senki sem sejt semmit. A mosoly oly hazug, oly hiteles, hogy néha maga is elhiszi, hogy boldog így,  Wang árnyékaként.

Kata/25

6 éve játszom, aktívan

Blue Lan

Vissza az elejére Go down






Lee Ha Na






Lee Ha Na


örökös

♔ Ország : Dél-Korea
♔ Törvények száma : 8
♔ Age : 32
♔ Szobaszám : 111



 


Chen Ming Yong Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chen Ming Yong   Chen Ming Yong Icon_minitimePént. Feb. 06, 2015 5:57 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Ugyan nem vagyok kínai császár (még), de személy szerint is nagyon vártalak! Kell valaki más is, akivel meg tudom beszélni, hogy Wangie mekkora egy... fadarab, és kell valaki aki helyrepakolja helyettem. És úgy gondolom, hogy te tökéletesen fogod ellátni a feladatod!
Úgyhogy szaladj foglalni, ha még nem tetted, és vesd bele magad a játékba!
Vissza az elejére Go down
 

Chen Ming Yong

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: társak-