Megosztás
 

 Elsa O'leary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Elsa O'Leary






Elsa O'Leary



♔ Ország : Kanada
♔ Törvények száma : 2
♔ Age : 16



 


Elsa O'leary Empty
TémanyitásTárgy: Elsa O'leary   Elsa O'leary Icon_minitimeKedd Feb. 10, 2015 6:08 pm


o'leary, elsa
« A child has a special way of adding joy to every day »

♔ Teljes név : Elsa O'leary.
♔ Kor : 7 (és fél).
♔ Születési hely, idő : Kanada, 2008. június 10.
♔ Nemzetiség : kanadai.
♔ Rang : -.
♔ Évfolyam : -.
♔ Szülők : anya: N. Joyce O'leary apa: Nickolas Larotte.
♔ Társ : N. Joyce O'leary, anukám.
♔ Csoport : társak.


Rule the world ♔ Balett táncos, vagy hercegnő szeretnék lenni. Mióta láttam a Jégvarázs című mesét, más vágyam nincs, mint a névrokonomra Elsára hasonlítani. Szerencsére egy olyan kastélyban élek, ami tele van igazi hercegnőkkel, és lehet, hogy az én hercegem is itt van valahol. Ha ez nem jönne be, akkor marad a balett táncos, amiben még nem vagyok túl jó, de megkértem az egyik hercegnőt, hogy tanítson engem. Ami biztos, hogy örökre anyuval szeretnék maradni és segíteni neki.
mapleburgh academy
« dalszöveg »
― Előadó

jellem ♔ A felnőttek mindig azt mondják, hogy "érett gondolkodású" vagyok. Hogy ez mit jelent, nem tudom, de biztosan valami jót, mert mosolyognak, amikor mondják. Ilyenkor én is mosolygok. Kíváncsi természetemből adandóan érdekes dolgokról tudok a kastély falain belül, de anyu mindig azt mondja, hogy az ilyenekről nem illik beszélni, ezért nem teszem. Elvégre, ha hercegnő szeretnék lenni, tudnom kell, mit szabad és mit nem. Szeretek játszani, felfedezni és sosem szoktam sírni olyan dolgokért, amik sosem lehetnek az enyém. De ha fáradt vagyok akkor előfordul, hogy kicsordul pár könny. Legtöbb időmet anyu körül töltöm, ezért nagyon ragaszkodok hozzá, és meg is lepődtem, amikor egy lány az iskolában azt mondta, hogy neki nincs anyukája. Lehet anyuka nélkül is élni?

snowflake/nagykorú

több mint négy év

alisa bragina

Vissza az elejére Go down






N. Joyce O'Leary






N. Joyce O'Leary


dolgozó

♔ Ország : Kanada
♔ Törvények száma : 23
♔ Age : 39



 


Elsa O'leary Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elsa O'leary   Elsa O'leary Icon_minitimePént. Feb. 13, 2015 7:45 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Ne haragudj, hogy csak most értem ide, elhavazódtam egy picurit!
Tökéletesre sikerültél, pontosan olyanra, amilyennek elgondoltalak, sőt még annál is jobban! Ha hercegnő szeretnél lenni, anya megoldja neked, bízd azt csak rám, te csak ragyogd be továbbra is az életem. És ígérem, egy nap mindent elmesélek neked, bármit kérdezz is apáról, jó? Addig is legyél továbbra is csak egy tündérke!
Foglald le magad, és szaladj játszani *-*
u.i.: Utólagos engedelmeddel kiszedtem a neved után a pontot, illetve átírtam az L betűt nagyra, hogy passzoljon az enyémhez. Csak hogy ne legyen a bejelentkezésnél gond :3
Vissza az elejére Go down
 

Elsa O'leary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joyce & Elsa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: hozzátartozók-