Megosztás
 

 Mark Cydarcy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Mark Cydarcy






Mark Cydarcy



♔ Törvények száma : 6



 


Mark Cydarcy Empty
TémanyitásTárgy: Mark Cydarcy   Mark Cydarcy Icon_minitimeVas. Feb. 15, 2015 8:14 pm


Mark Cydarcy
« "Bazinga!'»

♔ Teljes név : Mark Bambino Cydarcy
♔ Kor : 18
♔ Születési hely, idő : Egy hajón, valahol a Csendes-óceánon. 1996
♔ Nemzetiség : angol
♔ Rang : herceg
♔ Évfolyam : második
♔ Szülők : Marie és Jefferson Cydarcy
♔ Társ : egy papagáj
♔ Csoport : uralkodók


Rule the world ♔ Mark célja az iskola után természetesen az - mert ugyan mi más lehetne -, hogy átvegye az irányítást a már hosszú ideje a családjuk birtokában lévő Pitcairn-szigetek felett. Tudja, hogy nem a világ legfelkapottabb helye, de kiskora óta vágyik arra, hogy a kezébe vegye az irányítást azon a kis földdarabon. Ha rajta múlik, akkor már az uralkodása első évében kétszer gyorsabb lesz a szigeten az internet.
mapleburgh academy
« Én vagyok a híres egyfejű... »
― Süsü

jellem ♔ Érzelmes, jólelkű figura, alattvalói biztosan lehetnek majd abban, hogy panaszaik nyitott fülekre találnak nála. De nem csak a szerencsétlenek panaszait hallja meg, szinte bárkire hallgat, így pedig azokra is, akikre nem kéne. Egy álnok tanácsadó könnyedén befolyásolhatná őt, így Isten mentse Markot az ilyen emberek társaságától. Emellett meglehetősen szétszórt, ez pedig akár akadályt is jelenthet országa ügyeinek intézésénél. Végül, de nem utolsó sorban eséllyel pályázik az iskola bolondja címre, ki vele, ki pedig egyszerűen csak rajta nevet.

21

évek

Will Merrick

Vissza az elejére Go down






Coma Vaught






Coma Vaught


dolgozó

♔ Törvények száma : 36
♔ Age : 42



 


Mark Cydarcy Empty
TémanyitásTárgy: Re: Mark Cydarcy   Mark Cydarcy Icon_minitimeHétf. Feb. 16, 2015 10:53 am


Elfogadva!
isten hozott!
Majd valamikor avass be, mi kell ahhoz, hogy az ember letelepedési engedélyt kapjon a Pitcairn-szigeteken, ugyanis arra jutottam, amint trónra kerülsz, bekuckolok ott egy kis vityillóba, mert hát klassz dolog a demokrácia, de még klasszabb a gyors internet az élet még klasszabb lehet, ha olyan uralkodóm lehet, mint Mark.
Ez az a karakter, aki a kedvencem lenne egy sitcom-ban. Vagy filmben. Vagy könyvben. Vagy például egy SZJ oldalon. Ez az a karakter, akiben semmi nincs, amitől rámondaná bárki is bármikor, hogy cool, nekem pedig épp ez teszi cool-lá. (Órán ülök, alig keltem még fel, fogalmazási készségeim ennél fogva konvergálnak a nullához, de remélem, azért átjön, mit akarok mondani.) Vele nevetek. Egyszemélyes rajongói klubja leszek. Már ha most beleveted magad a játékba, mert én most elfogadlak, és így szinte már kötelező is ezt tenned.
Ja, és külön köszönet a PB-váltásért, remélem, boldog leszel Will Merrick-kel. Ha nem, akkor is foglald le.
Vissza az elejére Go down
 

Mark Cydarcy

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sophie és Mark

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: örökösök-