Megosztás
 

 Solveig & Evangeline - Piknik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Evangeline Glynne






Evangeline Glynne


társ

♔ Ország : Svédország
♔ Törvények száma : 18
♔ Age : 31
♔ Szobaszám : 202



 


Solveig & Evangeline - Piknik Empty
TémanyitásTárgy: Solveig & Evangeline - Piknik   Solveig & Evangeline - Piknik Icon_minitimeCsüt. Feb. 19, 2015 6:20 pm






[You must be registered and logged in to see this image.]
Solveig & Evangeline
Újabb  napra ébredtem. pedig, hozzászokhattam volna a mindig korán keléshez. Igaz nem minden órára kell nekem bejárni, olyankor vagy a szobámban vagyok, vagy az istállóba vagyok a lovakkal, vagy mászkálok a suli udvarában.
Nekem nincsen ma első két órám, így tovább alhattam, mint Solveig. Nekik szinte minden óra kötelező itt a suliban, nekünk nem minden.
Kint olyan kellemes idő lehet, ezért nem öltöztem olyan nagyon melegen.
Mielőtt kezdődött volna az első órám, lementem az ebédlőbe, reggelizni valamit. Pár almát beraktam a táskámba,ha megéheznék napközbe.
Alig vártam, hogy végelegyen az óráimnak és eljöjjön a délután.
Az utolsó órám végeztével, felszaladtam a szobámba, lepakoltam a táskámat, majd a suli konyhájába igyekeztem. Ismernek a konyhások már, mert néha be-be szoktam jönni ide napközben is akár, vagy estére vacsora után, ha éhes vagyok, akkor is. Már meg volt beszélve az egyik konyhás lánnyal, hogy készít nekem elő egy kosárban mindenféle dolgokat, egy plédet meg én viszek magammal.
A kosárral és a pléddel a kezemben elindulok a part felé. Az iskolától nem messze van. Csodás a látvány. Mindenütt fák vannak a part mentén, és van egy nagy és hosszú móló, ahonnan be lehet ugrálni a vízbe, de én most nem ezért jöttem. Solveig-gel pikniket szerveztem mára kettőnknek.
A móló majdnem teljes végéig  mentem, ahol leraktam a piknikkosarat, majd a plédet leterítettem a földre. Leültem a plédre, és a tájat figyeltem, közben vártam a barátnőmre.


Tag : Solveig || Dress : [You must be registered and logged in to see this link.] || Music: this stuff! || Made by [You must be registered and logged in to see this link.]



Vissza az elejére Go down
 

Solveig & Evangeline - Piknik

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Evangeline Glynne
» Solveig Bernadotte
» Catalina & Solveig

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Fitzwilliam sziget :: Part-