Megosztás
 

 Catalina Violeta de Borbón

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Catalina V. de Borbón






Catalina V. de Borbón


örökös

♔ Ország : spanyol.
♔ Törvények száma : 4



 


Catalina Violeta de Borbón  Empty
TémanyitásTárgy: Catalina Violeta de Borbón    Catalina Violeta de Borbón  Icon_minitimeHétf. Feb. 02, 2015 10:04 pm


Borbón, Catalina
« I don't trust words. I trust actions. »

♔ Teljes név : Catalina Violeta de Borbón
♔ Kor : húsz.
♔ Születési hely, idő : Madrid, Spanyolország, 1994. 06. 11
♔ Nemzetiség : spanyol.
♔ Rang : koronahercegnő.
♔ Évfolyam : harmadik.
♔ Szülők : Cornelia de Borbón, Felipe de Borbón
♔ Társ : Laura C. Sanchéz
♔ Csoport : örökösök.


Uralkodási cél ♔ én leszek a királynő, és bár tudom, hogy Spanyolországra mindenki nagyon pozitívan gondol, siesta meg minden, azért komoly politika és gazdasági gondjaink vannak, amiket majd igyekszem megoldani. szándékomban áll visszaszorítani a parlamenti korrupciót, felvenni a szorosabb gazdasági kapcsolatot Közép- és Dél-Amerikával, illetve csökkenteni a munkanélküliséget. Amerikába szeretnék ellátogatni, illetve mindenképpen más irányt kell hogy vegyen Spanyolország helyzete és szerepe az Európai Unióban. Egyébként gyerekeket is szeretnék majd, és egy csomó kiskutyát.  
mapleburgh academy
« Oh, we all run for something.
run for God, for fate,
For love, for hate,
For gold, for rust,
For diamonds, for dust. »
― One Republic

jellem ♔ Tipikus déli csajszi vagyok, le se tudnám tagadni (bár nem is akarnám, büszke vagyok a származásomra). Örök szeszély, hadarás, pörgés, kalandvágy jellemez, bár kiskoromtól kezdve rivadalfényben vagyok. Édesapám, a király, és édesanyám legidősebb gyermekeként, mindig is engem szántak a trónra. Így is neveltek: mindig tudjam, hogy királynő leszek. Azt hiszitek, hogy soha nem vágytam átlagos életre, ahol lehet lázadni, bulizni, meg kicsit inni? Dehogyisnem! Meg is tettem. Tudom, hogy minden tettem után felelősséget kell vállalnom, de nem fogom a legjobb éveimet elpazarolni, én nem az a bevarrtseggű királynő akarok lenni. Érzékeltetni akarom, hogy nem "Isten" vagyok, hanem csak egy ember közülük, aki ugyanoly hétköznapi dolgokat is csinál. Nem kevés vitánk volt a szüleimmel, de végül korlátozottan ugyan, de némi szabadságot kaptam. Például bejártam a világot a barátnőimmel, közben megtanultam szörfözni, és bár hű katolikus vagyok, nem vagyok konzervatív, ezért a buddhizmust is tanulmányoztam. Kedves, nyitott embernek vallom magam, segítek az árvákon, kiskutyákon stb. Ugyanakkor fiatal vagyok, szerelembe esek, volt már, hogy elszívtam egy cigit, néha megiszok egy-két pohár bort. Nem vagyok tökéletes, de királynő leszek. Méltósággal viselem a kudarcaimat is (például, hogy egy helyi lapban megjelent rólam egy csókolózós kép). Rettenetesen céltudatosan tudom, hogy mit hogyan akarok az életemben. A maximalizmusom lehet, hogy egy nap majd megöl, de általában boldog vagyok. Van egy türelmetlen, hisztis, pesszimista és kissé agresszív énem is, de ezt az iskolában annyira nem kellett elővennem, itt mindenki egy nagyon pörgős, társaságkedvelő embernek ismer, akivel bármikor lehet két szót beszélni, mert nyitott rá.    

Lianna/18

jó sok

Emilia Clarke

Vissza az elejére Go down






N. Joyce O'Leary






N. Joyce O'Leary


dolgozó

♔ Ország : Kanada
♔ Törvények száma : 23
♔ Age : 39



 


Catalina Violeta de Borbón  Empty
TémanyitásTárgy: Re: Catalina Violeta de Borbón    Catalina Violeta de Borbón  Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 4:22 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Egy igazi királynő, le sem tagadhatná, minek van nevelve, csak úgy sugárzik Önről, erre született. Sikeres tanéveket kívánok önnek Felség, remélem mindent képes lesz megvalósítani, amit szeretne!
Foglaljon avatart illetve lakosztályt, és vesse bele magát a játékba! :3
Vissza az elejére Go down
 

Catalina Violeta de Borbón

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Catalina & Solveig

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: örökösök-