Megosztás
 

 Layla T. Rossi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Layla T. Rossi






Layla T. Rossi


örökös

♔ Törvények száma : 9



 


Layla T. Rossi Empty
TémanyitásTárgy: Layla T. Rossi   Layla T. Rossi Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2015 9:20 am


Rossi, Layla Tatiana
« Néha ki kell törni a megszokott közegből, vagy a kőzeg fal fel elevenen!»

♔ Teljes név : Layla Tatiana Rossi
♔ Kor : 23
♔ Születési hely, idő : Palermo. 1991. Szeptember. 22
♔ Nemzetiség : Olaszország class="truc1">♔ Rang : Hercegnő
♔ Évfolyam : Harmadik
♔ Szülők : Vasilissa Rossi ; Herold Rossi
♔ Társ : Louise
♔ Csoport :Örökös


Rule the world ♔Akarva akaratlanul sosem éreztem magam hercegnőnek. Hiába születtem örökösnek, nem érzem magam kivételesnek és ha a szüleim nincsenek jelen igyekszem normálisan is viselkedni. A palotában mindig is imádtam lovagolni, tudom ez nem éppen jellemző egy hercegnőre aki végén megörökli a koronát. Lesly volt az állandó lovam akit minden lónál jobban imádtam, vele foglalkoztam a legtöbbet. A legtöbb hercegnő álma a korona, az enyém nem, bár még a szüleimnek nem tudtam, de ez nem az én álmom hanem az övéké. A szívem választottja az hogy lovardát nyissak és csak lovakkal foglalkozzak, főleg Lesly miatt, azt akarom, hogy a legjobb legyen neki.  
mapleburgh academy
« Can you still. See the heart of me? All my agony fades away. When you hold me in your embrace!»
Within Temptation

jellem ♔ A természetemet nem is tudom kitől örökölhetem, mert se az édesanyám se az apám nem olyan kedves, őszinte és lelkiismeretes. Mindezek mellett roppant lobbanékony a viselkedésem, nem szeretem az ellenkezést, közben pedig szeretek a középpontban is lenni. Talán ez amolyan uralkodós gének amik bennem is megragadtak. A szüleim akaratának viszont mindig is behódoltam, sosem mertem nekik ellent mondani. Velük nem tudok határozottan fellépni, egyszerűen csak engedelmeskedek. A szerelem és az érzések számomra nagyon fontosak, bár ezen a téren egy kicsit naiv vagyok, gyakran esek a rossz csapdába. Ha egyszer szerelmes vagyok akkor nagyon tudok szeretni és egyben szenvedélyesen viselkedni is. Bár nem adom könnyen magam, mert tudom, hogy az érzelmeim nagyon labilisan állnak, nem hagyhatom hogy többször átverjenek. Kegyetlennek nem mondanám magamat, de van egy fajta csípős nyelvem ami miatt egyesek azt hiszik hogy gonosz és elviselhetetlen vagyok, de ez koránt sincs így. A szerény kislány szerepem ellenére ha nagyon akarok, vagy túl sokat iszok akkor mindenre képes vagyok. Akár olyanba is belemegyek amibe józanul semmiképpen sem, ilyenkor cserfesebben, csábítóbban és tüzesebben viselkedem. Vannak olyan korszakaim is amikor ki szeretek kilépni a tökéletes kislány köréből, aminek az a következménye, hogy bármire nyitott leszek, s gyakran bele tudnak vinni a rossz dolgokba. Viszont, ezekre a dolgokra csak egyeske képesek megtenni velem, csak azok akik rettenetesen közel állnak a szívemhez.

Betty/23

2 év

Nina Dobrev

Vissza az elejére Go down






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


Layla T. Rossi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Layla T. Rossi   Layla T. Rossi Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2015 5:19 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Egy lány, aki nem vágyik a koronára - ilyet sem lehet hallani, amióta mindenki hercegnő akar lenni. Persze ez becsülendő, azonban néha nem lehet mit tenni az ellen, amit a sors szán nekünk.
Layla egy nagyon kiforrott karakter, akiben keveredik egy kicsit az angyal és az ördög is, bár az utóbbi inkább csak alkohol hívására jön belőle elő.
Remek előtörténet, jó play by választás - nyomás foglalózni, és játszani!
Vissza az elejére Go down
 

Layla T. Rossi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Serafina V. Rossi
» Layla & Lulu - Rayé Club -Paris

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: örökösök-