Megosztás
 

 Joyce&&Aden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


Joyce&&Aden Empty
TémanyitásTárgy: Joyce&&Aden   Joyce&&Aden Icon_minitimeSzomb. Feb. 07, 2015 7:49 pm





Just call me
UNCLE ADEN

 Bepakolok mindent a rozzant kis piros kopott bőrüléseire az Elsa-nak szánt csokitól elkezdve Joyce kedvenc süteményéig, amit az egyik helyi boltban lehet kapni.
 Ha esetleg valaki ezt randinak hinné, amin a nő szívéhez a kislányán vezet az út, akkor közlöm, hogy szakadt Converse van rajtam, kifakult farmer, meg egy tiszta, de átlagos és jól takaró póló. Tudom, nem illik így leadni, azonban én lelkizésre megyek - nem pedig szexre.
 Indulás előtt még gyorsan elszívok egy cigarettát, hogy kiszálljon belőlem a füst illata, mire odaérek hozzájuk. Az ég szomorkásan néz le rám, szürkés hasú felhők gyülekeznek rajta.
 Sok ember nem szereti a rossz időt, a hajába markoló szelet, és a csípős, karakteres hideget. Én találok ebben valami szépséget, hogy az ég nem tökéletes kék, nem úszkálnak rajta bárányhasú felhők, és a Nap nem emeli ki a szemed ragyogóbbik árnyalatát.  
 A kezdődő esőcseppekkel egy időben taposom el a cigarettát a földön, és vágom be magam mögött a rozzant piros ajtaját. Joyce negyed órára lakik tőlem, de azért szombaton megengedem magamnak a kocsi luxusát.
 Útközben néhány ház - pontosabban kúria, minipalota - képe száguld el mellettem. Lehet, hogy kevés van belőlük, de pont azért, mert ami van, az több hektáros birtokkal rendelkezik, és legalább egy csicsás kerttel, amiben a bokrok geometriai alakzatokra vannak nyírva. Brr... Pont, mint otthon.
 A negyed óra benzinszagúan telik el, nem hiába hívom a kocsimat rozzant kis pirosnak. Joyce-k házát a kellemes szó írja le a legjobban. Ránézel és máris egy otthon jut róla eszedbe, ahová bevackolhatod magad szél, forróság, eső, hó és hideg elől. Pont, mint a nagymamák gyömbéres süteményei.
 Kikecmergek az autóból, az eső már gyorsabban dobol a földön. Pulóverem alá rejtem az apró ajándékokat, nehogy vizesek legyenek, miközben becsöngetek.
 Az esőcseppek kuszán csúsznak le a nyakamon, áztatják el a szempilláimat, Joyce pedig a szokásosnál lassabban nyitja ki az ajtót.
 - Direkt vártad meg, hogy bőrig ázzak? - vigyorgok rá. Még az ajkaim közé is befolyik a víz. - Hoztam egy kis meglepetést - mutatok a kidudorodásra a pulóverem alatt.


JOYCE-NAK + SOKSOKSOKSOK SZERETETtEL

[You must be registered and logged in to see this link.]
Vissza az elejére Go down
 

Joyce&&Aden

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» aden blackbourne
» Aden & Rica
» N. Joyce O'Leary
» Joyce & Elsa

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Fitzwilliam sziget :: Lakrészek-