Megosztás
 

 N. Joyce O'Leary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet






N. Joyce O'Leary






N. Joyce O'Leary


dolgozó

♔ Ország : Kanada
♔ Törvények száma : 23
♔ Age : 39



 


N. Joyce O'Leary Empty
TémanyitásTárgy: N. Joyce O'Leary   N. Joyce O'Leary Icon_minitimeKedd Feb. 03, 2015 9:32 pm


O'Leary, N. Joyce
« idézet»

♔ Teljes név : Noreen Joyce O'Leary
♔ Kor : 30
♔ Születési hely, idő : 1985. Jan. 19. Ontario, Kanada.
♔ Nemzetiség : kanadai.
♔ Rang : titkárnő.
♔ Évfolyam : -.
♔ Szülők : Joseph O'Leary, Christine Johnson-O'Leary.
♔ Társ : a lányom, Elsa.
♔ Csoport : dolgozók.


Rule the world ♔22 évesen még naivan azt hittem, a világ csak azokak rossz, akik maguk is rosszak. Hogy csak azok éreznek fájdalmat, akik másnak is fájdalmat okoznak. Korán mentem férjhez, meggondolatlanul, szenvedélyből, és meg is lett az ára. Anya lettem egy terrorkapcsolatban, amiből úgy tűnt sose lesz menekvés. Sosem gondoltam, hogy én, aki mindig is segített az embereken, aki mindig igyekezett a legjobbat nyújtani kerül ilyen helyzetbe. Rettegtem kilépni az utcára, szinte éreztem, ahogy megvetnek az emberek, holott semmit se tettem. Rájöttem, hogy ez egy borzalmas világ, amiben senkire se lehet számítni. Mióta menekülök, csak a rosszat látom. Nem akarok, hogy megjavuljon, inkább pusztítsa el magát, és kezdjünk előröl mindent. Elnézve a rengeteg leendő vezetőt, elkényeztetett kis hercegnőcskéket, néha megfordul a fejemben hova is tartunk… de nem az én dolgom eldönteni. Nekem csak meg kell védenem a lányom. Ez a legfontosabb.
mapleburgh academy
« dalszöveg »
― Előadó

jellem ♔ Mindig is őszinte és nyílt ember voltam, talán túlságosan is, pont emiatt túl könnyen bízok meg az emberekben. Elkövettem rengeteg hibát, mégsem tanulok belőle, ugyanazokat elkövetem, újra és újra, megbánva őket, majd kezdődik minden előröl. Egyébként nem vagyok pesszimista ember, a lányom miatt, és magam miatt is, igyekeztem mindig a jót meglátni, a napsütést, az mér egy másik dolog, hogy néha nem sikerül. Ilyenkor jön jól, hogy imádom a klasszikus zenét, csak bekapcsolok valamit, és bármi is szólal meg, el tudok felejtkezni a külvilágról. Nem szeretem magam, csak elviselem, és szeretném, ha végre valaki megtanítana újra szeretni. Mert a lányom már lassan kevés erre, még ő az értelme annak, hogy még egyáltalán élek.

lolls

sok

Leighton Meester

Vissza az elejére Go down






Aden Blackbourne






Aden Blackbourne


tanár

♔ Ország : anglia
♔ Törvények száma : 44
♔ Age : 40
♔ Szobaszám : mapleburgh academy



 


N. Joyce O'Leary Empty
TémanyitásTárgy: Re: N. Joyce O'Leary   N. Joyce O'Leary Icon_minitimeSzer. Feb. 04, 2015 5:06 pm


Elfogadva!
isten hozott!
Ha nem tudnám, hogy nincsen gyereked, akkor most biztosan rákérdeznék, hogy van-e? Nem tudom, hogy viselkedik egy anya, de abban biztos vagyok, hogy Joyce az; egy igazi anya, akit megtud ríkatni a kislánya akár egy óvodai anyák napján is. Imádom a karaktereidet, de nálad nem jobban, mindig meg tudsz lepni azzal, hogy mennyiféle oldala van - ez már nem is skizofrénia Very Happy -.
Menj drága, és szerezz apucit Elsának! <3
Vissza az elejére Go down
 

N. Joyce O'Leary

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Joyce & Elsa
» Joyce&&Aden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
| MAPLEBURGH ACADEMY | :: Karakterek :: Elfogadott karakterek :: dolgozók-